Bez bariér

Vážení a milí návštěvníci,

Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, p. o. je otevřené všem, tedy i návštěvníkům s omezenou možností pohybu a orientace, zrakově nebo sluchově handicapovaným.
Pohyb po celém objektu (s výjimkou zámeckých sklepů) i areálu zámku Hradiště je bezbariérový. Nevidomým a slabozrakým nabízíme speciální haptický program "Dotýkejte se, prosím!" a pro sluchově handicapované je připravena komentovaná prohlídka zámku ve znakovém jazyce pomocí audioprůvodce.

Na vaši návštěvu se těší laskavý a proškolený personál, na který se můžete kdykoli bez obav obrátit!

Bez bariér Bez bariér Bez bariérČZJ

Blind Friendly Web

Webové stránky Muzea jižního Plzeňska v Blovicích, p. o., na který se nacházíte, zohledňují potřeby uživatelů se zrakovým handicapem a nejen jich.  Jsou koncipovány tak, že se každý uživatel samostatně dostane k informacím, které jsou na stránkách publikovány, a zároveň není znevýhodněn svým zrakovým postižením, použitým technickým vybavením či znalostmi.   Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, p. o., zajistilo odpovídající úpravu webových stránek, na nichž poskytuje veřejnosti informace o své činnosti, akcích, programech i spravovaných objektech v rámci projektu „Zpřístupnění zámku Hradiště zrakově postiženým“. Tento projekt finančně podpořilo v rámci dotačního programu „Kulturní aktivity zdravotně postižených občanů a seniorů“ Ministerstvo kultury ČR – odbor regionální a národnostní kultury.

Plzeňský kraj

Na financování této organizace se podílí Plzeňský kraj jako zřizovatel

dnes, čtvrtek 22. 2. 2024
pátek 23. 2. déšť se sněhem 9/4 °C