Nabídka pro školy

Zmenšit písmo o 10%
Zvětšit písmo o 10%
◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK

Nabídka pro školy a veřejnost

Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, příspěvková organizace, dloudodobě spolupracuje se školami a regionálními zájmovými sdruženími. V rámci naplňování edukační úlohy připravují pracovníci muzea programy zaměřené na specifické cílové skupiny.

Pracovní list pro základní školy a rodiny s dětmi
Pracovní list si můžete vytisknout před návštěvou muzea nebo o něj požádat při vstupu. Provede Vás stálými expozicemi Muzea jižního Plzeňska a seznámí Vás s několika sympatickými chlapíky, kteří zasáhli do hradišťských a blovických dějin.

Pojďte si s námi hrát...do muzea!
Katalog aktivit pro návštěvníky Muzea jižního Plzeňska v Blovicích, kde najdete přehled doprovodných a edukačních programů, výletů a přednášek určených zejména pro rodiče s dětmi a další zájmové skupiny.

Zrození kovu. Příběh bronzu a železa
Pracovní list pro malé i velké cestovatele dobou bronzovou. Na dobrodružnou cestu se můžete vypravit do 5. 10. 2019.

Vypravěč
Vypravěč je dalším z edukačních programů Muzea jižního Plzeňska v Blovicích, p. o., určeným pro děti od 3 do 8 let. Je koncipován tak, aby se malí návštěvníci muzea hravou formou dozvěděli něco o historii zámku Hradiště a o tom, jak vypadal život šlechty, měšťanstva a vesnického lidu v 19. a na počátku 20. století. Děti provází jednotlivými expozicemi – František Raušar a počátky muzejní činnosti v Blovicích, Měšťanský interiér, Národopis, Šlechtický interiér, Stará škola, Ložnice a Velké prádlo - skřítek, který vypráví pohádky, a rád si s dětmi hraje. Prohlídka zámku je proto zábavná i pro ty nejmenší a díky možnosti osahat si a vyzkoušet některé z exponátů, zasoutěžit si nebo si v muzeu zazpívat se stává dlouhotrvajícím zážitkem.

Program je určen pro skupiny i jednotlivce.

Cena programu je 30,- Kč pro jednoho účastníka, možnost zakoupení pracovního sešitu
s krátkými příběhy za příplatek 20Kč. Pedagogové mají vstup zdarma.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory MKČR.

autíčka

◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK