Základy genealogie aneb Najdi své předky

plakát workshopu

Touha dozvědět se více o svém původu a historii vlastní rodiny pomohla ke vzniku jedné z nejznámějších pomocných věd historických, genealogie. Lze navštívit v sekci "Muzeum z domova - Výstavy on-line".

Více informací najdete na:

Touha dozvědět se více o svém původu a historii vlastní rodiny pomohla ke vzniku jedné z nejznámějších pomocných věd historických, genealogie. Díky postupné digitalizaci matričních knih a dalších důležitých pramenů může dnes v této oblasti bádat téměř každý. Tento virtuální program nabízí uvedení do problematiky a praktickou ukázku dovedností nutných k nalezení prvních jmen dávno zapomenutých předků, což zahrnuje třídění materiálů z rodinného archivu, čtení starého písma a vytvoření jednoduchého rodinného stromu.

Datum vložení: 20. 2. 2021 11:31
Datum poslední aktualizace: 23. 2. 2021 0:44