Úsměv, prosím! Fotograf a jeho ateliér

Úsměv, prosím! Fotograf a jeho ateliér 1

Výstava kurátora Mgr. Michala Červenky vznikla ve spolupráci se Západočeským muzeem v Plzni, p. o., soukromými sběrateli a fotografem Emilem Sýkorou. Návštěvníci jejím prostřednictvím mohou nahlédnout do prostředí fotoateliérů - historických i současných.

Výstava „Úsměv, prosím! Fotograf a jeho ateliér“ zavádí návštěvníky do prostředí historických i současných fotografických ateliérů. Téma historické a soudobé fotografie je představeno prostřednictvím tvorby regionálních i nadregionálních fotografů, ale seznámuje i s fenoménem amatérské fotografie. Mezi vystavenými exponáty naleznete vybavení fotografických ateliérů, temných komor, ale také profesionální i amatérské fotografické přístroje používané od počátku minulého století až do současnosti. Výstava vznikla ve spolupráci s pracovníky Západočeského muzea v Plzni, p. o., se soukromými sběrateli, ale také s fotografem Emilem Sýkorou.

Datum vložení: 13. 10. 2022 17:00
Datum poslední aktualizace: 13. 10. 2022 17:00