Prázdninové otevřené dílny na Hradišti

Prázdninové otevřené dílny 2021

Tradiční zábavné i poučné workshopy v zámeckém areálu Hradiště určené především pro malé návštěvníky.

Opět jsou tu Prázdninové otevřené dílny. Každé úterý, počínaje 13. červencem, se můžete těšit na workshopy související s našimi aktuálními výstavami i stálou nabídkou programů pro veřejnost. Tentokrát se budou vztahovat k etnografické výstavě DíkůVzdání aneb O kravách a lidech, k  haptickému okruhu Dotýkejte se, prosím! a v neposlední řadě k osobě zakladatele našeho muzea a zároveň řídícímu učiteli blovické školy – k panu Františku Raušarovi. Chcete se dozvědět něco o soužití našich předků s domestikovaným skotem? Chcete se podívat, jak „bydlel“ prapředek té dnešní krávy a kolik času s ním lidé běžně trávili? Chcete se dozvědět, jakou nezastupitelnou roli plnili voli, krávy i býci v hospodářství?  Chcete si zahrát na detektivy, procvičit si logiku a užít si trochu napětí?  Anebo si v rámci speciálního programu procvičit hmat a sluch a zkusit se podle nich orientovat? Pak čekáme právě na Vás!

Dílny jsou otevřené všem, kdo si chtějí hrát, poznávat, dozvědět se něco nového a strávit příjemné chvíle v historickém prostředí zámku Hradiště a nádherného zámeckého parku. Začínáme vždy v 10 a ve 14 hodin.

Datum vložení: 7. 7. 2021 12:21
Datum poslední aktualizace: 7. 7. 2021 13:09