Prázdninové dílny na zámku

Prázdninové dílny na zámku  1

Tradiční tematické otevřené dílny na zámku Hradiště se zaměřením programů pro dětské návštěvníky.

Program prázdninových dílen na zámku Hradiště, které se konají každé úterý v 10 a ve 14 hod. za jakéhokoliv počasí.

• 12. 7. Dotýkejte se, prosím! (Poznáte, jaké to je vnímat své okolí pouze hmatem a sluchem.)
  • 19. 7. Se skřítkem v muzeu (Expozicemi a výstavami se projdete se skřítkem Muzejníčkem. Program vhodný zejména pro předškolní děti.)
  • 26. 7. Rytířské hrátky (Úkoly a hry s rytířskou tématikou. Doprovodný program k výstavě "Zbraně a zbroj z dílny Vladislava Ruperta.)
  • 2. 8. Hry v zámeckém parku (Stopovačka s úkoly inspirovaná knihou "Dětství v zámeckém parku".)
  • 9. 8. Den s pohádkami (Stopovačka zámeckým parkem s pohádkami Boženy Němcové.)
  • 16. 8. Rytířské hrátky (Úkoly a hry s rytířskou tématikou. Doprovodný program k výstavě "Zbraně a zbroj z dílny Vladislava Ruperta.)
  • 23. 8. Hry v zámeckém parku (Stopovačka s úkoly inspirovaná knihou "Dětství v zámeckém parku".)
  • 30. 8. Rytířské hrátky (Úkoly a hry s rytířskou tématikou. Doprovodný program k výstavě "Zbraně a zbroj z dílny Vladislava Ruperta.)

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte na tel. 371 522 208, 773 023 840 nebo e-mailem na adrese: muzeum@muzeum-blovice.cz.

Datum vložení: 1. 7. 2022 12:00
Datum poslední aktualizace: 9. 7. 2022 18:07