DíkůVzdání aneb O kravách a lidech

Díkůvzdání aneb O kravách a lidech 1

Přijďte na výstavu „DíkůVzdání aneb O kravách a lidech“, kterou si můžete prohlédnout v prostorách zámku Hradiště, vychází z autorského počinu milovníka přírody, nadšeného statkáře a vášnivého vypravěče Matouše Horáka z Malostatku Blatiny.

Výstava „DíkůVzdání aneb O kravách a lidech“, kterou si můžete prohlédnout v prostorách zámku Hradiště, vychází z autorského počinu milovníka přírody, nadšeného statkáře a vášnivého vypravěče Matouše Horáka z Malostatku Blatiny. Zajímavé vyprávění o kravách a lidech, volských očích i genových rezervách. Nezaměnitelný pohled vás vtáhne do doby, kdy byla kráva nepostradatelnou součástí rodiny. Do doby, kdy jsme se k přírodě chovali s úctou a ohleduplněji. Do doby, kdy jsme se chovali ohleduplněji sami k sobě. Přijďte se nechat inspirovat!

Datum vložení: 30. 4. 2021 8:15
Datum poslední aktualizace: 30. 4. 2021 14:38