DEN KRAJŮ

Aktualita Den PK

Tematický speciál, jehož součástí jsou komentované prohlídky zámeckých sklepů a výstavy "Zbožnost, spása a život věčný. Sv. Jan Nepomucký a barokní doba".

ne 28. 10. 2021 si na zámku Hradiště můžete  prohlédnout nejen stálé expozice a výstavy v rámci I. a II. okruhu, ale čekají na vás i speciální komentované prohlídky výstavy "Zbožnost, spása a život věčný. Sv. Jan Nepomucký a barokní doba" s hlavními autory - archeologem Mgr. Jiřím Boudou a historikem Mgr. Michalem Červenkou, a to v 10.00 hod., v 11.30 hod. a 14.30 hod. Rovněž můžete využít nabídku prohlídky III. okruhu, který vás zavede do historického zámeckého sklepení v 10.30 hod., 12.30 hod., 14.00 hod. a 15.30 hod.

I. a II. prohlídkový okruh je bezbariérový.

Výstava "Zbožnost, spása a život věčný. Sv Jan Nepomucký a barokní doba" je díky spolupráci s TyfloCentrem Plzeň o.p.s., Spolkem neslyšících Plzeň, p.s. a Regionálním technologickým institutem Fakulty strojní Západočeské univerzity v Plzni přizpůsobena osobám s omezenou schopností pohybu a orientace. Tento projekt byl realizován s finanční podporou Ministerstva kultury ČR.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Datum vložení: 16. 10. 2021 17:42
Datum poslední aktualizace: 20. 10. 2021 12:35