Advent v muzeu

Vánoční otevírací doba

Vážení návštěvníci,

srdečně Vás zveme na adventní prohlídkový okruh, který je určen zejména pra/rodičům s dětmi. Věříme, že návštěva muzea pro Vás bude obohacením společného svátečního času. Navštívit nás můžete během svátků ve vánoční otevírací době muzea. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Maruška

V adventní době nabízíme žákům mateřských a 1. stupně základních škol edukační program
s názvem Advent na zámku Hradiště. Cílem tohoto programu je představit dětem tradiční pojetí adventu a vánočních svátků, které dnes již z mnoha domácností vymizelo. Prohlídka probíhá ve vánočně výzdobeném interiéru zámku Hradiště a je obohacena o praktické ukázky zvyků. Ve výtvarné dílně si děti vytvoří výrobky s vánoční tématikou. V rámci edukačního programu Advent na zámku Hradiště navštíví děti i probíhající výstavy.

Délka programu: 90 – 150 min

Cena programu: 50 Kč pro 1 účastníka včetně tvůrčí dílny

Pedagogové mají vstup zdarma.

Program je nutné předem objednat na e-mailové adrese muzeum@muzeum-blovice.cz nebo na telefonech  371 522 208, případně 773 023 840.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Advent na zámku Hradiště