Nabídka pro školy a veřejnost

Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, příspěvková organizace, dloudodobě spolupracuje se školami a regionálními zájmovými sdruženími. V rámci naplňování edukační úlohy připravují pracovníci muzea programy zaměřené na specifické cílové skupiny.

Pracovní list pro základní školy a rodiny s dětmi
Pracovní list si můžete vytisknout před návštěvou muzea nebo o něj požádat při vstupu. Provede Vás stálými expozicemi Muzea jižního Plzeňska a seznámí Vás s několika sympatickými chlapíky, kteří zasáhli do hradišťských a blovických dějin.

Pojďte si s námi hrát !
Katalog aktivit pro návštěvníky Muzea jižního Plzeňska v Blovicích, kde najdete přehled doprovodných a edukačních programů, výletů a přednášek určených zejména pro rodiče s dětmi a další zájmové skupiny.

Edukační program Národní obrození za 1,5 hodiny
Doprovodný edukační program k výstavě Dvě století Rukopisů určený pro žáky 2. stupně ZŠ a studenty SŠ. Na program se prosím předem objednávejte na telefonním čísle 371 522 208 nebo na mailu  muzeum@muzeum-blovice.cz

autíčka