Nabídka pro školy a veřejnost

Muzeum jižního Plzeňska v Blovicích, příspěvková organizace, dloudodobě spolupracuje se školami a regionálními zájmovými sdruženími. V rámci naplňování edukační úlohy připravují pracovníci muzea programy zaměřené na specifické cílové skupiny.

Pracovní list pro základní školy a rodiny s dětmi
Pracovní list si můžete vytisknout před návštěvou muzea nebo o něj požádat při vstupu. Provede Vás stálými expozicemi Muzea jižního Plzeňska a seznámí Vás s několika sympatickými chlapíky, kteří zasáhli do hradišťských a blovických dějin.

Pojďte si s námi hrát (do muzea)!
Katalog aktivit pro návštěvníky Muzea jižního Plzeňska v Blovicích, kde najdete přehled doprovodných a edukačních programů, výletů a přednášek určených zejména pro rodiče s dětmi a další zájmové skupiny.

Secese: Ze života našich prababiček
Pro skupiny i jednotlivce jsme připravili animační program k výstavě Secese: Ze života našich prababiček. Doporučujeme předem se objednat na telefonním čísle 371 522 208 nebo na mailu muzeum@muzeum-blovice.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vítejte v Čepici!
Pracovní list k výstavě Lidová architektura Plzeňského kraje je Vám k dispozici ke stažení.

autíčka